АРСЕЛОРМІТТАЛ ПЕКЕДЖІНГ УКРАЇНА (АМПУ)

було засновано у серпні 2006 року на території України, у Одеській області. Щоб відповідати попитом на сталь для пакування на території України, АМПУ визнала цей ринок як один із комерційних пріоритетів розвитку.

АРСЕЛОРМІТТАЛ ПЕКЕДЖІНГ УКРАЇНА поставляє ті марки сталі, які не виробляють у даній місцевості.

АРСЕЛОРМІТТАЛ ПЕКЕДЖІНГ УКРАЇНА яка є офіційним представником компанії «АрселорМіттал Теміртау», розповсюджує сталеву продукцію в цьому регіоні (Біла жерсть, оцинковка, полімер, холодно- та гаряче-катані рулони).

Основною політикою компанії є своєчасно відповідати потребам клієнтів:

  • Клієнт не відповідає за зміни на ринках і має всі права на вимоги по якості продукції;

  • АМПУ відповідає перед клієнтом за якість продукції і своєчасні поставки;

  • АМПУ проводить регулярні візити до вітчизняних замовників щодо розширення бізнесу на місцевому ринку, надаючи найкращі умови та відповідні послуги з урахуванням планування їхнього споживання на наступні періоди.

  • На сервісному центрі АМПУ впроваджено порізку різними фігурними штампами , завдяки яким клієнт може заощадити на площині листа, збільшити вихід готової продукції та зменшити матеріальні втрати під час виробництва кришок та банок

В АрселорМіттал ми пропонуємо найбільш передові рішення для металевої упаковки. Нашою метою є постійне поліпшення впливу на навколишнє середовище шляхом зменшення шкідливих викидів від нашої діяльності, продуктів та послуг. Постійне вдосконалення всіх процесів дає значне зменшення утворення СО2, як наслідок виробництва сталі та сталевих продуктів.

АРСЕЛОРМІТТАЛ ПЕКЕДЖІНГ УКРАЇНА це:

  • Сервісний центр з обробки сталі загальною площею 10 000 м2

  • Доступ до всіх видів транспортування матеріалу (авто, з/д, кораблі)

  • Здійснення прямих поставок з заводів в Казахстані.

  • Порізка на штрипс (як жерсті так і оцинкованих рулонів) і листи (тільки жерсть)


УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ

Підприємство сертифіковане державними стандартами України (ДСТУ ISO) в:

  • Якість

  • Здоров'я та безпека

Як частина провідних світових металургійних та гірничодобувних компаній ми маємо унікальні обов’язки. Пам’ятаючи про потреби майбутніх поколінь, ми продовжуємо розширювати потенціал сталей.


ЦІННОСТІ НАШОГО БРЕНДУ:

Стійкість

Щоб забезпечити найкраще майбутнє майбутнім поколінням.

Ми керуємо еволюцією металургійної та гірничодобувної промисловості, щоб забезпечити найкраще майбутнє для промисловості, що розвивається, і для наступних поколінь. Наша прихильність до світу, в якому ми живемо, виходить за рамки основного плану, включаючи безпеку та добробут наших людей і спільнот, частиною яких ми є. Цей довгостроковий підхід є центральним у нашій бізнес-філософії.

Якість

Щоб уявити сталь завтрашнього дня

Ми дивимося за межі сьогоднішнього дня, щоб уявити сталь завтрашнього дня. Завдяки прихованій роботі наших людей і передовій продукції ми створюємо рішення світового класу як для наших клієнтів, що займаються виробництвом сталі, так і мінералів.

Лідерство

Сталь – тканина життя.

Ми — рішучі мислителі з чітким баченням майбутнього сталі: тканини життя. Ми пишаємося нашими досягненнями та підприємницьким духом, які вивели нас на передові краї наших галузей.